liste_bildirim

banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası
Eğiticilerin Eğitimi Semineri Antalya'da
chess piecesYurt genelinde açılması planlanan 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük kurslarımızda görevlendirilmek üzere 01-06 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya-Manavgat -Starlight Convention Center Thalasso & Spa otel'de Eğiticilerin Eğitimi Semineri düzenlenecektir. Seminere II ve III. Kademe antrenör belgesine sahip ve vizesini yaptırmış tüm antrenörlerimiz katılabileceklerdir.
NOT: (IV ve V. Kademe antrenörlerin katılım zorunluluğu yoktur fakat görev almak isteyen IV ve V. Kademe antrenörler Antrenör Katılım Bilgi Formunu doldurup göndermeleri gerekmektedir).
Katılımcılar, seminere kendi imkanları ile katılacak olup federasyon tarafından konaklama, yol, yemek vs. için herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

Seminerin yapılacağı Antalya-Manavgat -Starlight Convention Center Thalasso & Spa otel'de konaklama yapmak isteyen antrenörlerimiz Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresinden Ümit Küçükahmetoğlu ile iletişime geçebilirler.
Katılımcılar 250.- TL Katılım Payı ödeyerek seminere katılabilirler. Bu pay Türkiye İş Bankası Ankara şubesindeki Federasyon hesabına " Eğiticilerin Eğitimi Semineri Katılım Payı" ibaresi ile yatırılıp (Hesap: 4200- 593 08 38 Iban: TR820006400000142005930838) banka dekontunu ve Katılım Bilgi Formunu Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir.

Daha önceki yıllarda gerçekleşen seminerlerin geçerlilik süresi dolmuştur, gerçekleşecek seminerin geçerlilik süresi 2 yıldır.

 
Turkish Chess Federation © 2014